• Новак
Weaver Синергија Спорт Пред Чизми

Weaver Синергија Спорт Пред Чизми

DEN 1812.72

Достапност
Достапно за нарачка

Перфорирани четири-насочно водат neoprene останува флексибилни, им овозможува на топлина и влага да избега и на коњот нога да дишат.Не-рестриктивни ергономски дизајн обезбедува тесна одговара дека контури на природни крива на коњот нога за да се овозможи целосен опсег на движење со помалку рефус.Динамичен Прашка Систем странични suspensory поддршка на рака им помага да се спречи hyperflexion и меките ткива оштетување на долна нога за време на напорни маневри.Премиум еластична граница подигање на рабовите зголеми издржливост, помогнат на нечистотија и остатоци од внесување на boot, и водат со твоите коњот нога за да се овозможи соодветна циркулација.Производ ID : WL-36531-40-00 Брзо сушење подигање на лагер направени од мека, мазна Lycra е лесно да се чисти и да се суши quickly High одделение кука и јамка затворање на ремени зголеми подигање life Just како ти и твоите коњите спортист постојано се стремиме за најдобри, нашиот тим работи неуморно да дизајн high-вршење на опрема за поддршка на вашите партнерство.Можете да бидете сигурни дека Синергија со Weaver линија на производи е направена од најдобрите материјали работат заедно во синергија со најновата технологија и иновации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат