• Новак
UGG Унисекс-Дете Keelan Ѕвезди Мода Подигање

UGG Унисекс-Дете Keelan Ѕвезди Мода Подигање

DEN 1318.80

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Волна.Увезени.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија/Велика Британија/Ирска/Сад/Шпанија).Гумен ѓон.Вратило мерки околу 3" од лак.Подигнете отворање мерки околу 10.5" наоколу.Велур и металик ѕвезда печати горниот.Кука и јамка затворање.поставата 10мм овча обвивка. 10мм UGGpure волна insole.Лиен гумени outsole.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Обновено со металик ѕвезда печати за светкавиот изјава, Keelan е специјално направени за мали нозе.Инкорпорирање на кука и јамка затворање на фабрики за лесен влез, плус поставата и моделирани гумени outsole за активни повлекува, тоа е заврши со нашиот потпис UGGpure волна обидел да ги задржи атмосфера.Пар со пижами за дополнителна доза на мекост и топлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат