• Новак
Хармонија Куќа Сушени Chives, Сецкани – Дехидрирани Зеленчук За Готвење, Кампување, Итен случај Понудата и Повеќе (2 оз, Четвртиот Тегла)

Хармонија Куќа Сушени Chives, Сецкани – Дехидрирани Зеленчук За Готвење, Кампување, Итен случај Понудата и

DEN 1678.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИНОС : 1 чаша приноси 1 чаша (со јачина) или 3 унци (по маса).Ниско ниво на калории готвење спреј.Крајниот резултат?Неверојатен вкус што се прави во прекрасниот вкус на свежа chives зедов директно од дворот. Помош на лажица, поделете ја смесата на 24 делови и, со користење на вашите прсти, мазна во patties. Трансферот на сад за мешање и сезоната добро.ДОЛГ рок на траење : Продавница во вашата шкафот за 1-2 години; Нема повеќе да трошат на храна.Ние сакаме да ја видите свежи, живописни бои веднаш. Работа во групи, ставете го во плех (проред ги одделувајќи) и се готви за 2-3 минути на секоја страна или се додека не се лесно browned и варен преку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат