• Новак
URLAUB Сина Светлина Блокирање на Компјутер Читање Очила, Жените/Мажите Очила Пролет Зглоб Рамка УВ Заштита Против Отсјај напрегање на очите

URLAUB Сина Светлина Блокирање на Компјутер Читање Очила, Жените/Мажите Очила Пролет Зглоб Рамка УВ Заштита

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние сме убедени дека нашите производи ќе ги исполни или надмине вашите очекувања.ПОДОБРУВАЊЕ на ЕФИКАСНОСТА И ПРОДУКТИВНОСТА - просечната народи сега троши над 6 часа дневно гледајќи во еден екран.25 strength Optically correct SPECIFICATIONSize за рачно мерење, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален phenomenon3 x Читање Glasses1 x Eyeglass Pouch If имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт us We ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра клиент services Your Очила дојде со нашите 90 Ден Парите Назад Гаранција и 1-Година Производителот Благодарам you CARETo се избегне оштетување, никогаш не се чисти вашиот читање очила со хартија крпи или облека или alcoholand, исто така, избегнувајте користење на домаќинство детергенти или сапуни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат