• Новак
Rimless Рамки Ракави, 100pcs Eye Glasses Алатка Јасно Пластика Компресија Ракави за Rimless Очила за Одредување Додатоци Алатки(1.4 * 0.8 * 7.0 мм)

Rimless Рамки Ракави, 100pcs Eye Glasses Алатка Јасно Пластика Компресија Ракави за Rimless Очила за Одредување

DEN 174.96

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив и практични.ПРОФЕСИОНАЛНИ модни ДОДАТОЦИ АЛАТКИ : Професионални леќа одредување на алатки за rimless наочари.БРЗ И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Овој тип на двојно ракав черупка има две дупки на главата на ракавите дека може да биде добро фиксиран на леќи.ПОГОДЕН ЗА : 3 големини се опција за вас, многу погодно.Погоден за дебели и тенки rimless рамки.ЗАДОВОЛУВАЊЕ на ВАШИТЕ ПОТРЕБИ : 100pcs еден сет, совршен додаток за вас.Големина на : 1.4*0.8*7.0 мм, 1.5*0.8*7.0 мм, 1.6*0.8*7.0 мм. 1. Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив и практични. 2. Професионални леќа одредување на алатки за rimless наочари. 3. Брз и лесен за употреба. 4. 3 големини се опција за вас, многу погодно. 5. 100pcs еден сет, совршен додаток за вас.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Type:
Rimless Glasses Accessories
Material:
Plastic
Options:
1.4*0.8*7.0mm, 1.5*0.8*7.0mm, 1.6*0.8*7.0mm
Color:
As Pictures Show
Package Weight:
Approx. 3g
Package Included:
100 x Compression Sleeves for Rimless Glass :

Со стоката дадена додека купуваат

骆驼祥子老舍著无障碍阅读彩插本青少版文学名著Camel Xiangzi Lao Таа Бариера Слободни Читање Боја Вметнете Издание на Познати Литературни

骆驼祥子老舍著无障碍阅读彩插本青少版文学名著Camel Xiangzi Lao Таа бариера слободни читање боја вметнете издание на позн

DEN 1612.80