• Новак
WANWAN Ретро Читање очила за сонце за Мажи Жени Мода Плоштадот Bifocal Reader

WANWAN Ретро Читање очила за сонце за Мажи Жени Мода Плоштадот Bifocal Reader

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Композитни рамка.анти-рефлективен леќа.не-поларизирани.Леќа ширина : 52 милиметри. 【Ретро плоштадот рамка】- Класичен рамка, стилски и атмосферска.Стилски изглед ги прави да изгледаат помлади, погоден за мажите и жените. 【Bifocal Леќа】 - На bifocal леќа има две различни зголемување функции.Кога ќе треба да се чита книга или мобилен телефон, ќе може да се погледне на леќи во рингот област подолу.Кога ќе треба да се погледне во далечина, вие не треба да ги тргнеме вашите очила, само погледнете во објективот во горниот област. 【Сиви очила за сонце леќа】- Тоа ви помага да го блокира блескави зраци на сонцето, така што ќе може да чита книги и да се погледне во вашиот мобилен телефон под сонцето без никакви проблеми. 【Зголемување избор】- Ако се користи за читање очила, ве молиме изберете моќ според претходните леќи.Ние обезбедуваме 1.00, 1.50, 2.00, 2.50, 3.00 и други различни степени на читање очила за вашиот избор. 【Она што ќе добиете за】- Ретро Bifocal Читање очила за сонце * 1 + Очила Ткаенина за Чистење * 1 + Очила за Складирање Кутија* 1. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

骆驼祥子老舍著无障碍阅读彩插本青少版文学名著Camel Xiangzi Lao Таа Бариера Слободни Читање Боја Вметнете Издание на Познати Литературни

骆驼祥子老舍著无障碍阅读彩插本青少版文学名著Camel Xiangzi Lao Таа бариера слободни читање боја вметнете издание на позн

DEN 1612.80