• Новак
Анти Сина Светлина Читање Очила,Ultra Light Титаниум Screwless Количка за Читање Очила,Унисекс Метал Очила,Очила Читатели Компактен со Заштитна Обвивка (Правоаголни,+3.50)

Анти Сина Светлина Читање Очила,Ultra Light Титаниум Screwless Количка за Читање Очила,Унисекс Метал Очила,Очила

DEN 501.12

Достапност
Достапно за нарачка

[Умен виткање] : ви даде удобно носење искуство, свитлива помала од традиционалните очила, не ќе влијае на нормалната употреба, преносни читање очила, лесно да се носат и без товар/флексибилен храмови, свитлива и лесно да се носат. [Метална рамка] : Анти-пад и носат-отпорни, мала тежина, без нос притисок, удобен за носење, силикони носот влошки, одговара на мостот на носот, кожата-пријателски и не е лесно да се лизга надвор, силна шарки, без лице стегање, не се лизга криви храмот дизајн, одговара лицето и Не притиснете вашето лице. [High-definition леќа] : објективот е изведен од оптички смола суровини, по висока чистота прочистување, тоа има поголема дисперзија коефициент, поголема светлина, без отсјај, отпорно на гребење, да се загрози-отпорни, ултра-тенок, елегантен и полесни искуство. [Сино светло блокирање дизајн] : новиот анти-сина светлина функција на читање очила за да може ефективно да го блокира штетните сина светлината емитирана од мобилни телефони и други уреди, намалување на непријатност и замор на очите при читање или работа, ги отфрли сите штетни светлина, и да се подобри око за заштита!. [Дизајн со нега] : Виткање анти-сина читање очила, занаетчиство, моден дизајнер читање очила, нека вашиот личен стил сјај, го носат дома, кревет, канцеларија или каде и да ви треба, тоа изгледа појасно!.Име на производ : Читање очила, мажи читање очила, жените читање очила Материјал : метал Леќа материјал : смола за Премачкување : HMC Леќа боја : транспарентна Стил : тркалезна, правоаголни Пол : унисекс Погоден : тркалезно лице, долго лицето, плоштад лице, овална Читање очила степен : +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50 +4.00 Рамка ширина : 135 mm/5.31 инчи Леќа ширина : 36 mm/1.41 инчен Мост : 10мм/0.39? Вертикална : 34 mm / 1.33 инчи Храмови : 133 mm/5.23 инчи Поради различни мерни методи, не е грешка на 1-3мм (0.04-0.12 во) Пакување вклучува : 1pc/screwless количка за читање очила + (очила случај).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

letaowl Читање Очила, Ретро Личност Мода Читање Очила, Тренд Кул Две-Боја Плоча Крои Пеперутка Рамка, Далекувидост

Читање Очила : Зарем не сте уморни од плаќаат стрмни цените на мало очила, кои лесно да се скрши?Дозволет�

DEN 1462.08