• Новак
SaferCCTV Гуми Чистење Тркала,42mm & 55mmTungsten Челик Сад Тип на Гуми Поправка Мелење Главата Крупни Ронки Чистење Тркала со Поврзување Род Гуми Поправка Алатки

SaferCCTV Гуми Чистење Тркала,42mm & 55mmTungsten Челик Сад Тип на Гуми Поправка Мелење Главата Крупни Ронки

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

????1.【Висок Квалитет】 : Гуми чистење воланот е направен од високо-квалитет тешко алуминиумски материјал,кој има голема сила и добро издржливост.Парична казна изработка,остар и носат-отпорни,брзо трчање брзина и брз мелење брзина. ????2.【Големина】големината на гумата чистење воланот е 42mm x 20mm и 55 x 25мм,и тежина е за 52g.Месо тело со дијаметар е 6mm,и тежина е за 20g. ????3.【Задоволат Вашата Потреба】55мм е голема парична казна песок,42mm е мала парична казна песок,различни ронки дебелини може да ги исполни вашите различни потреби. ????4.【Широка Примена】примена е многу широка.Ова чистење воланот е погоден за повеќето гума поправка работа и може да се користи со пневматски алатки за да ви помогнат за поправка на вашиот автомобил гуми. ????5.【Лесен За Употреба】Гуми чистење воланот е лесно да ги користат и да работат и може да се користи со воздух пневматски алатки.Карбид дискови за брусилки дека прифати 1.5" дискови.Се користи за да се направи гуми дојде побрзо, или да се освежи користат гуми.Ние обезбедуваме 24 часовна онлајн услуга.Ако имате било какви прашања,можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви одговори во времето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат