• Новак
LIVEBOX Бебе Бебе Девојки и Момчиња Премиум Мека Единствена Moccasins Tassels Prewalker Против Пролизгување Деца Чевли

LIVEBOX Бебе Бебе Девојки и Момчиња Премиум Мека Единствена Moccasins Tassels Prewalker Против Пролизгување

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТП Кожа.Кожа за ѓон. 100% мека бебе пријателски кожа, безбедност тестирани за мир на умот.Класичен, со висок квалитет moccasin со мек ѓон и еластична дупки за да помогнат за нив.Меки, лесни и против пролизгување единствена е добро стокмено да се направи одење чувствуваат природни.Го прави совршена бебе туш, роденденски подарок или "само затоа што" за вашата сопствена малку љубов. 100% Задоволството Гарантира Нула Кавга Враќа - ќе ги Врати вашите чевли за било каква причина.Предмет Тип : Прво Walkers Size : Одговара За 0-18 Месеци Baby Season : Пролет, Лето, Autumn Gender : Бебе Момче Девојки Спецификации : Големина S : Препорачана Возраст : 0-6 Месеци; Пета до пети Должина : 11 cm/4.25 inches Size M : Препорачана Возраст : 6-12 Месеци; Пета до пети Должина : 12.cm/4.76 inches Size L : Препорачана Возраст : 12-18 Месеци; Пета до пети Должина : 13 cm/5.11 инчи 1 инч= 2.54 см Забелешка : препорачаната возраст е само за ваша референца,ве Молиме мерка на вашето бебе е метри должина да се избере вистинската големина за вашата babybecause на различни мерни методи, не може да биде 1-2 cm на сад спектар грешка.Покрај тоа може да биде мало боја отстапување се должи на различни прикази.Пакетот вклучува : 1 пар чевли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените на Мажите Тенис Чевли Смешно Персоналните Мода Патики Не се Лизга Одење Џогирање Чевли Подарок за Жените

5 Мажи / 10 Жени = ЕУ 42 = 10.5 Жени = ЕУ 36 = 9.5 Жени = ЕУ 40 = 10.5 Жени = ЕУ 42.Удобно Сончоглед патики за долгорочна сто

DEN 444.00