• Новак
Рачен Ритам Јазот Четка за Чистење Алатки Врата, Прозорец Песна Кујна за Чистење со Четки Куќа Чистење Рака Алатка Корисна и Убаво

Рачен Ритам Јазот Четка за Чистење Алатки Врата, Прозорец Песна Кујна за Чистење со Четки Куќа Чистење Рака

DEN 105.84

Достапност
Достапно за нарачка

Стоковните тежина : 0.030 кг.Стоковните пакување : OPP вреќа.Стоковните материјал : ПП+најлон жица.Производ големина : 19.5*8.5 cm.Рачен Ритам Јазот Четка за Чистење Алатки Врата, Прозорец Песна Кујна за Чистење со Четки Куќа Чистење рака Алатка Корисна и Убаво.Услужни влакната, погоден за чистење на прозорецот жлебови и мали и тесни gaps There е мала лопата на другиот крај, кои може да се чистат тврдоглав нечистотија лесно и thoroughly Made на високо-квалитетни материјали, најлон четка, лесна за чистење на јазот, durable Package Including1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нови Гумичка Кујната Чиста Бања Прибор Пример, Перење На Садови Чистење На Сунѓерот Се Справи Со Четка За Чистење

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Име На Производ : Чистење Со Четка.Материјал : ПП + Неплетени ткаенини.Боја

DEN 383.52

Чистење со Четка во Собата на 3pcs, Туш Чистење со Четка и Бања Када Почиста, Мулти-Површина Сите Околу Домаќинство

❶ 【Ергономски рачки】удобно да се одржи, цврсти, highdensity дабови материјал, и на задните дизајн дупка е по

DEN 215.76

Тоалет Четка и Носителот, Тоалет Четка со Носителот Сет,Длабоко Чистење на Силиконски Тоалет Четка, Ѕид Монтирани

TPR Четка Глава : тоалет четка усвојува мека и еластична TPR влакната да се заштити тоалет сад од тоа да бид

DEN 357.36