• Новак
V Обликот Четка Криви Долго Се Справи Со Тоалет Rim Лесно Чистење Агол Длабоко Чистење Со Четка Дома Хотел Бања, Кујна Боја Случаен Привлечни

V Обликот Четка Криви Долго Се Справи Со Тоалет Rim Лесно Чистење Агол Длабоко Чистење Со Четка Дома Хотел

DEN 458.40

Достапност
Достапно за нарачка

1.Материјал : Пластика. 2.Боја : Боја на случаен избор. 3.Големина : 21cm. 4.Овој тоалет агол четка користите V облик дизајн, кои лесно може да стигне до тоалет агол и rim да го чистите.V Обликот Четка Криви Долго Се Справи Со Тоалет Rim Лесно Чистење Агол Длабоко Чистење Со Четка Дома Хотел Бања, Кујна Боја Случаен Привлечни.Оваа кујна четка се користи долго време и мека четка која лесно може да се постигне на мали растојанија и длабоко чистење.Оваа бања четка користете мека влакната на четката,така да воопшто не треба да се грижите за тоа ќе нула плочка на површината.Оваа четка има мала кука на крајот од се справи со кој може да се користи за да висат на ѕидот кука.Note There може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешки поради различни рака мерење.Поради боја е случаен,клиентот може да добие иста боја на производ додека да купите неколку производи.Пакет се вклучени : 1* Четка.Пакет Includingï¼'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силиконски Наежвам Голф Тоалет Четка Голф Клуб ShapeLong Се Справи Со Тоалет Чистење Brushn На Мртов Агол Флексибилни

Продолжување на работниот век на тоалет четка.Ноктите за слободни инсталација, силна и неозначување на�

DEN 1792.80

Нови Гумичка Кујната Чиста Бања Прибор Пример, Перење На Садови Чистење На Сунѓерот Се Справи Со Четка За Чистење

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Име На Производ : Чистење Со Четка.Материјал : ПП + Неплетени ткаенини.Боја

DEN 383.52

Тоалет Четка и Носителот, Тоалет Четка со Носителот Сет,Длабоко Чистење на Силиконски Тоалет Четка, Ѕид Монтирани

TPR Четка Глава : тоалет четка усвојува мека и еластична TPR влакната да се заштити тоалет сад од тоа да бид�

DEN 357.36