• Новак
Озборн Меѓународни 71108SP Наежвам Четка со Пластична Рачка, 2 вкупна Ширина, Чиста Сива

Озборн Меѓународни 71108SP Наежвам Четка со Пластична Рачка, 2 вкупна Ширина, Чиста Сива

DEN 109.44

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Боја Четка.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 9.0" (L) x 2.0" (W) x 1.0" (H).Земја На Потекло : Сад.Озборн нуди комплетна линија на боја четки и додатоци, вклучувајќи ги и секој вид на алатка бара од индустриски и професионални сликари.и носи целосно сигурни производи кои се изградени за да ви даде максимална вредност и перформанси.Озборн боја алатки се достапни со четири главни видови на пополнување : Кина Наежвам, Најлон/Полиестер, Полиестер, и Мека Коса.Кајзерот Се Справи.Добар чип четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоалет Четка и Носителот, Тоалет Четка со Носителот Сет,Длабоко Чистење на Силиконски Тоалет Четка, Ѕид Монтирани

TPR Четка Глава : тоалет четка усвојува мека и еластична TPR влакната да се заштити тоалет сад од тоа да бид

DEN 357.36

Нови Гумичка Кујната Чиста Бања Прибор Пример, Перење На Садови Чистење На Сунѓерот Се Справи Со Четка За Чистење

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Име На Производ : Чистење Со Четка.Материјал : ПП + Неплетени ткаенини.Боја

DEN 383.52