• Новак
Домаќинство Чистење Трајни Мека Четка Bristled Перење Мултифункционален Четка

Домаќинство Чистење Трајни Мека Четка Bristled Перење Мултифункционален Четка

DEN 64.80

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи овошје и зеленчук четка, со двојна густина полипропилен влакната, ја прави перење процесот на побрзо и работната енергија.Широк спектар на употреба : мултифункционален cleaning tool, многу погоден за да можете да ја користите оваа четка за чистење зеленчук, чистење кади, плочка ѕидови, countertops и подови.omic дизајн : дебелина на пластична четка рачка и склони изглед дизајн се многу погодни за обликот на рака, лесно да се сфати и opee, и се добар помошник за чистење во домаќинството.Животната средина ion материјал : здравје и животната средина ion АБС материјал четка за тело + PP влакната, безбедно и без мирис.Едно парче ing : удобен зафат, удобен зафат и повеќе труд-заштеда, кои ви даваат различни чистење искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

krueis пример, перење на садови Четка Кујна Чистење, Миење Тенџере Четка Домаќинство Не-Плетени Четка (2pc,Портокал)

Четка за чистење големина : 5.Не користете го во вода над 104 да се 122 Целзиусови скала (40°C 50°C).Заштита на ра

DEN 150.96

Тоалет Четка и Носителот, Тоалет Четка со Носителот Сет,Длабоко Чистење на Силиконски Тоалет Четка, Ѕид Монтирани

TPR Четка Глава : тоалет четка усвојува мека и еластична TPR влакната да се заштити тоалет сад од тоа да бид�

DEN 357.36

Чистење со Четка во Собата на 3pcs, Туш Чистење со Четка и Бања Када Почиста, Мулти-Површина Сите Околу Домаќинство

❶ 【Ергономски рачки】удобно да се одржи, цврсти, highdensity дабови материјал, и на задните дизајн дупка е по�

DEN 215.76