• Новак
Scicalife 1Set Практични Коњ Чешлање Комплет Коњ Масажа за Чистење со Четка Коњ Грижа SeriesComb

Scicalife 1Set Практични Коњ Чешлање Комплет Коњ Масажа за Чистење со Четка Коњ Грижа SeriesComb

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

, може да се отстрани затнат кал, барака или расфрлани коњ на косата.Ергономски дизајнирана рачка за лесен и удобен работат.На заби дизајн ја зголемува' s циркулацијата на крвта до одреден степен.Направени од премиум материјал за практична примена и трајни производи за долго време се користи.Дадете вашата сакана коњ повеќе внимателен заштита ги користат овие алатки.Description This производ е ahorse чистење, чешел сет, кои се направени од материјал за издржливи и долготрајни употреба.Тие се специјално дизајниран за вашиот коњ и може да обезбеди голема удобност за нив.Тие се совршен toolsfor можете да им помогне на вашиот коњ pruritic.Карактеристики - Боја : Случајни боја - Материјал : Пластични, од не ' Рѓосувачки Челик - Пакување Големина : 35. 00 X20. 00 X20. 00cm/ 13. 77 X3. 87 X3. 87in - Направени од премиум материјал за практична примена и трајни производи за долго време се користи.- Ергономски дизајнирана рачка за лесен и удобен работат.- Дадете вашата сакана коњ повеќе внимателен заштита ги користат овие алатки.-, може да се отстрани затнат кал, барака или расфрлани коњ коса натаму.-На заби дизајн ја зголемува коњот на циркулацијата на крвта до одреден степен>.>> Пакет Вклучувајќи 1 х Сет на Чистење Додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нови Гумичка Кујната Чиста Бања Прибор Пример, Перење На Садови Чистење На Сунѓерот Се Справи Со Четка За Чистење

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Име На Производ : Чистење Со Четка.Материјал : ПП + Неплетени ткаенини.Боја

DEN 383.52

Чистење со Четка во Собата на 3pcs, Туш Чистење со Четка и Бања Када Почиста, Мулти-Површина Сите Околу Домаќинство

❶ 【Ергономски рачки】удобно да се одржи, цврсти, highdensity дабови материјал, и на задните дизајн дупка е по�

DEN 215.76