• Новак
Needenr Електрична Четка за Чистење, Полнење Cordless Мулти-Цел 360 Ротирачки Туш Спин Scrubber Прилагодливи Рака Моќ Четка со 4 Заменливи Главата Чистење Алатка за Подот, Кујна,

Needenr Електрична Четка за Чистење, Полнење Cordless Мулти-Цел 360 Ротирачки Туш Спин Scrubber Прилагодливи

DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка

Пред полнењето, исклучете го моќ на справи и тоа ќе се прикаже црвено како полнење.Тоа може да се користи за околу 60 минути после полнењето за 5 часа за да ви помогнат подобро да се исчисти вашиот дом или кујната., и круг конвексни четка главата е погоден за чистење кади.Работат без продолжување рачка, за да се поврзете на телото и четка главата, совршен за чистење када, мијалник, инјекциска смеса, агли и тесни места, па дури и велосипеди тркала; Работа со продолжување рачка, за да се поврзете на телото, продолжување справи и четка главата, одлична за чистење на подот, врата, прозорец и други високо место.Опис на производот е секогаш биле посветени на подобрување на домашниот живот.Постојат многу домашни производи кои носат олеснување во секојдневниот живот.【4 ЗАМЕНА ГЛАВИ】 чистење со четка е опремен со 4 четка глави, кои може да ви помогне во чистење на различни места.Мек сунѓер четка главата е погоден за чистење на разни стаклени површини и не е лесно да се оштетат стаклото.Кога ќе го слушнете "кликнете", тоа покажува дека тоа е цврсто инсталиран.Мијалникот, тоалет површина, и укажа чистење со четка може да се чистат тесни места како што се различни агли и празнини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чистење со Четка во Собата на 3pcs, Туш Чистење со Четка и Бања Када Почиста, Мулти-Површина Сите Околу Домаќинство

❶ 【Ергономски рачки】удобно да се одржи, цврсти, highdensity дабови материјал, и на задните дизајн дупка е по

DEN 215.76

Нови Гумичка Кујната Чиста Бања Прибор Пример, Перење На Садови Чистење На Сунѓерот Се Справи Со Четка За Чистење

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Име На Производ : Чистење Со Четка.Материјал : ПП + Неплетени ткаенини.Боја

DEN 383.52

Тоалет Четка и Носителот, Тоалет Четка со Носителот Сет,Длабоко Чистење на Силиконски Тоалет Четка, Ѕид Монтирани

TPR Четка Глава : тоалет четка усвојува мека и еластична TPR влакната да се заштити тоалет сад од тоа да бид

DEN 357.36