• Новак
UXZDX Лесни за Чистење со Четка Кујнски Мијалник Бања пример, перење на садови пример, перење на садови Четка Домаќинство Cleaning Tool (Боја : Б)

UXZDX Лесни за Чистење со Четка Кујнски Мијалник Бања пример, перење на садови пример, перење на садови Четка

DEN 1239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Нежно земе дамки, не е лесно да се гребење на површината на тенџерето.Издржливи PP четка жица, четкање силен и моќен, нема да падне или да се деформира.Тоа е издржлив, не ги повредат вашите раце кога се користи, како и ефикасно ја отстранува нечистотијата.Круг се справи со дизајн, удобно да се одржи.Може да се користи за миење тоне, шпорети итн., за олеснување на семејниот живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чистење со Четка во Собата на 3pcs, Туш Чистење со Четка и Бања Када Почиста, Мулти-Површина Сите Околу Домаќинство

❶ 【Ергономски рачки】удобно да се одржи, цврсти, highdensity дабови материјал, и на задните дизајн дупка е по�

DEN 215.76

Тоалет Четка и Носителот, Тоалет Четка со Носителот Сет,Длабоко Чистење на Силиконски Тоалет Четка, Ѕид Монтирани

TPR Четка Глава : тоалет четка усвојува мека и еластична TPR влакната да се заштити тоалет сад од тоа да бид�

DEN 357.36

Нови Гумичка Кујната Чиста Бања Прибор Пример, Перење На Садови Чистење На Сунѓерот Се Справи Со Четка За Чистење

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Име На Производ : Чистење Со Четка.Материјал : ПП + Неплетени ткаенини.Боја

DEN 383.52

krueis пример, перење на садови Четка Кујна Чистење, Миење Тенџере Четка Домаќинство Не-Плетени Четка (2pc,Портокал)

Четка за чистење големина : 5.Не користете го во вода над 104 да се 122 Целзиусови скала (40°C 50°C).Заштита на ра

DEN 150.96