• Новак
H&P претпријатија Издавање Кујна Четка - Smart Кујна Почиста 3 Заменливи Чистење на Главата Сапун Наежвам пример, перење на садови Четка со Нерѓосувачки Челик се Справи

H&P претпријатија Издавање Кујна Четка - Smart Кујна Почиста 3 Заменливи Чистење на Главата Сапун Наежвам пример,

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Два вида на глави, можете да го промените главата за да се приспособат на различни случаи на употреба.На четка за чистење е многу едноставна и може да се додаде на чистењето четка да се направи за перење полесно.Едноставно притиснете го кујна измијте го копчето за да се издаваат сапун како што е потребно.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : ПП Четка со Вжарено, нерѓосувачки челик, убава и анти-пропадна, без штетни хемикалии.нерѓосувачки челик без да се грижиш за протекување.Дршката е удобно, лесно да се зафат, и нема да се лизга во влажни раце.УПОТРЕБА : се Користи секој ден да го чисти вашиот пан, готвење, јадење, стакло, мијалник, шпорети, кујнски прибор, тоа е исто така се идеални за чистење на вашиот леано железо, countertop, и windows.Тоа ја заштитува вашата рака од допирање на детергент директно.КОРИСТА ОД ОБЛИК : Ергономски крива работ на дршката удобно се вклопува во вашата дланка и прст.Сапун издавање четка може да се избегне допирање на чистење течност директно.тоа се чисти секој агол на твојата чинија, 'пан и се допаѓа.ЗАМЕНЛИВИ ГЛАВА : сад четка главата лесно може да се замени со нова четка главата или сунѓер главата.Па тоа е зошто вашата четка ќе работи за долгорочен период.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силиконски Наежвам Голф Тоалет Четка Голф Клуб ShapeLong Се Справи Со Тоалет Чистење Brushn На Мртов Агол Флексибилни

Продолжување на работниот век на тоалет четка.Ноктите за слободни инсталација, силна и неозначување на�

DEN 1792.80

Чистење со Четка во Собата на 3pcs, Туш Чистење со Четка и Бања Када Почиста, Мулти-Површина Сите Околу Домаќинство

❶ 【Ергономски рачки】удобно да се одржи, цврсти, highdensity дабови материјал, и на задните дизајн дупка е по�

DEN 215.76

krueis пример, перење на садови Четка Кујна Чистење, Миење Тенџере Четка Домаќинство Не-Плетени Четка (2pc,Портокал)

Четка за чистење големина : 5.Не користете го во вода над 104 да се 122 Целзиусови скала (40°C 50°C).Заштита на ра

DEN 150.96

Нови Гумичка Кујната Чиста Бања Прибор Пример, Перење На Садови Чистење На Сунѓерот Се Справи Со Четка За Чистење

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Име На Производ : Чистење Со Четка.Материјал : ПП + Неплетени ткаенини.Боја

DEN 383.52