• Новак
BAINUO 6Pcs Детска Четка, Симпатична Печурки Деца Четка за заби Возраст 2-4, BPA Free, услужни Влакната за Деца четкичка за Заби за Момчиња и Девојки, Флексибилни & Bendable Мала Гл

BAINUO 6Pcs Детска Четка, Симпатична Печурки Деца Четка за заби Возраст 2-4, BPA Free, услужни Влакната за

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤Горниот дел на оваа четка за заби донесува целосно завиткан лепак за вбризгување на процесот, која е мека, еластична и bendable.Кога децата ги измијат забите, тие нема да им наштети на млечни заби, и да играат улога во заштита на забите.15 mm услужни влакната се третираат секој заб нежно да се заштити детето млечни заби и да не се повредат непцата.Еколошки, мирис за слободни материјал, безбедно и сигурно, не е лесно да се одгледуваат бактерии.Деца четки за заби се Справува со Совршен За Мали Раце на Момчиња и Девојчиња. ❤ Сигурен По-Продажбата на Услугата : Ние гарантираме за да ви овозможи со повеќето задоволително шопинг услуга.Прекрасна печурки дизајн се направи повеќе да се забавуваат за деца да уживаат во четкање на забите.❤Пакет содржина : вкупно 6 деца услужни влакната четки за заби, постојат три различни бои, вашето дете може да се избере.Ве молиме не Џвакање или Залак на четка.КАРАКТЕРИСТИКИ 1.Прекрасна печурки дизајн се направи повеќе да се забавуваат за деца да уживаат во четкање на забите.Со цел да се заштитат децата џвакање,главата на четката е направен од мек силикон.Дали имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници оддел.15 mm НАЕЖВАМ СИЛА : услужни Влакната НАЕЖВАМ : услужни Влакната Боја : Розова& Жолта &Сини Пакет се Вклучени : 6pcs Детска Четка.На влакната линија withdifferent густина ефикасно да се отстрани храна остатоци и да ги елиминираат лошиот здив.Спецификација : РАЧКА МАТЕРИЈАЛ : ПП TPE МИЛЕНИЧЕ НОМИНАЛЕН ДИЈАМЕТАР : 0.Бебињата помеѓу 2-4 и 3-5 години може да ја користите оваа четка за заби.Тепачки забен камен и плак, се спречува расипување на забите, и да се промовира здрава четкање навики за секое дете во семејството. ❤За мали печурки детска четка за заби од 2 до 5 години има 360° генијален лак дизајн, кој може да флексибилно чисти секој агол на устата.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши сите проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат