• Новак
TJLSS 100 Рамен Облоги Четка Мала Четка Дифузија Детални Сликарство Најлон Hairbrush Акрилик Масло Убавина Уметност

TJLSS 100 Рамен Облоги Четка Мала Четка Дифузија Детални Сликарство Најлон Hairbrush Акрилик Масло Убавина

DEN 4215.60

Достапност
Достапно за нарачка

На ferrule е никел-обложено бакар, лесна двојно кадрава да се справи.Кога ќе се создаде уметност, вашата коса ќе не олабават или падне.На здрав влакната и солиден пластични рачки овозможи мазнење тули, кои се совршени сенка, се меша, сува четкање и создавање.Можете да ги користите четка за да се фокусирате на вашата слика и секогаш целосно креативни.Погоден за училишни проекти, градинка училница наставата уметност, основно, средно, високо ниво на училиште, курсеви за обука и нормална, и така натаму.На ferrule е никел-обложено бакар, лесна двојно кадрава да се справи.Кога ќе се создаде уметност, вашата коса ќе не олабават или падне.На здрав влакната и солиден пластични рачки овозможи мазнење тули, кои се совршени сенка, се меша, сува четкање и создавање.Можете да ги користите четка за да се фокусирате на вашата слика и секогаш целосно креативни.Погоден за училишни проекти, градинка училница наставата уметност, основно, средно, високо ниво на училиште, курсеви за обука и нормална, и така натаму.Име : Четка Set Hair материјал : nylon Handle материјал : plastic Hair ширина : 7mm / 0.28 "Коса должина : 12mm / 0.47 'Вкупна должина : 170mm / 6.69 "забелешки : 1. За рачни мерења, ве молиме овозможи 1-3 cm разлика.2. Поради причината на екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само продаде главниот производ, други украси не се продаваат.Листата : 100 * brush Always полн со креативност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат