• Новак
GXSLT Професионални 7pcs Волк Коса Пишување Четки со Дрвена Кутија Сет Кинески Calligraph Фестивал Couplets Акварел Подарок Материјали

GXSLT Професионални 7pcs Волк Коса Пишување Четки со Дрвена Кутија Сет Кинески Calligraph Фестивал Couplets

DEN 1614.96

Достапност
Достапно за нарачка

Примена : училишни и канцелариски материјали.Употреба : писмена форма, сликарство, calligraphy, подароци.Преносни и лесен за употреба.Многу погодна за практикување calligraphy, сликарство и графити.Косата стекнување метод : Ние никогаш нема да наштети на животните, слични на нашите човекови фризура.Опис на производот : Место на Потекло : CN (Место на Потекло)Губење на материјал : mixed Handle материјал : wooden Type : акварел brush Type : сунѓерот четка/stamp Age : >6 години old Size : display Tips : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm, ви благодарам многу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сини Нијанси Цвеќиња Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел

ЕкоПријателски Материјал : Сини Нијанси Цвеќиња Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Жив�

DEN 407.76

1 Парче Коса Четка за Чистење, Чешел Четки за Коса Четка за Чистење Алатката Чешел Чистење на Мини Коса Нечистотија

Направени на квалитетот метал и дрво, издржливи.Големина : 4.57*1.18 инчен(само 11,6*3 cm).Лесен за употреба и чис

DEN 191.28