• Новак
Бричење Четка за Бричење Четка за Лична Нега Четка за Бричење Мажите Брада Четка за Бричење & Отстранување на Влакна

Бричење Четка за Бричење Четка за Лична Нега Четка за Бричење Мажите Брада Четка за Бричење & Отстранување

DEN 290.16

Достапност
Достапно за нарачка

★ Ефикасно чистење : Ефикасно да се зголеми пена за бричење крем, со удобен за бричење искуство.Ефикасно да ги отстраните остатоците, остатоци, нечистотија или нешто друго лево во брада или брада. ★ Научни дизајн : преку висок квалитет се справи со појавување, направи четка убава и не лизгава. ★ Висока-квалитет hairbrush : Оваа четка е најдобра за одржување и дистрибуција на пена, помагање да се ублажи брада и мозочен удар на кожата. ★ Погодни да се носат : Лесни, погоден за салон, семејството и патување употреба. ★ Исклучителна изработка : модерна естетика и дизајн, мода и уметност.Карактеристики : Ефективно зголемување на меурот на бричење крем, со удобно бричење искуство.Високо-квалитетна четка за коса.Оваа четка е најдобра за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе ви помогне да го ублажи брада, допир на кожата пријателски.Со високо-квалитетни справи со колокација, направи оваа четка убаво и не се лизга.Одлична изработка.Модерната естетика и дизајн, модерен и уметнички.Ефикасно ја чисти далеку остатоци, crumbs, нечистотија или нешто друго заглавени во вашиот мустаќи) или брада.Преносни димензии и мала тежина, погоден за салон за употреба, за домашна употреба и патување употреба.Спецификации : Предмет Тип : Бричење Brush Material : Пластична Четка Во Боја На Коса : #01, #02, #03 (Опционално)Пакет Се Вклучуваат : 1 * Четка За Бричење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80