• Новак
LoveinDIY 3 Во 1 Салон за Мажи Отстранување на Влакна Четка за Бричење Со Сапун Кригла Стојат

LoveinDIY 3 Во 1 Салон за Мажи Отстранување на Влакна Четка за Бричење Со Сапун Кригла Стојат

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Деликатни изглед може да ви даде добро расположение кога ќе се бричење на вашата брада.Отпорни на корозија и трајни производи за подолго користење.Тоа е добар партнер за бричење, совршено се користат за складирање за бричење крем, сапун или четка, корисни за вашата брада чистење.Лесно да се исчисти и практично да ги користите, може да се купи за секојдневна употреба или како подарок за машки пријатели.Фина текстура од внатре и од надвор од сад, кој е лесен, цврст и заштита на животната средина.Опис : - Тоа е добар партнер за бричење, совршено се користат за складирање за бричење крем, сапун или четка, корисни за вашата брада чистење. - Кои се отпорни на корозија и трајни производи за подолго користење. - Фина текстура од внатре и од надвор од сад, кој е лесен, цврст и заштита на животната средина. - Деликатни изглед може да ви даде добро расположение кога ќе се бричење на вашата брада. - Лесно да се чистат и лесен за употреба, можете да го купите за секојдневна употреба или како подарок за машки пријатели. - Преносни големина, исто така погоден за патување.Спецификација : - Материјал : Пластични+дрво рачка+Наежвам+ ' Рѓосувачки Челик - Бричење Големина на Четката : прибл. 10 cm/3.9 инчен - Бричење Кригла Големина : прибл. 7x7x7.5 cm/2.8x2.8x3 инчен - Бричење Стојат Големина : прибл. 11x7.5 cm/4.3x3 инчен - Боја : како на сликата show Package Вклучува : 1 Парчиња Бричење Brush1 парчиња Четка Holder1 Парчиња Избричат Кригла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80