• Новак
3 Еез Дрвени Бричат, Четка, Мажите Бричење Четка во Собата за Убавина Алатки се Соочуваат со Чешлање Присутни

3 Еез Дрвени Бричат, Четка, Мажите Бричење Четка во Собата за Убавина Алатки се Соочуваат со Чешлање Присутни

DEN 328.80

Достапност
Достапно за нарачка

♀[СПЕЦИЈАЛНИ БРИЧЕЊЕ РЕК] : се Користи за да се одржи на четка за бричење лесно и цврсто за да се спречи тоа од паѓање и чувајте го на чиста и уредна. ♀[ЧЕТКА] : Нема непријатен мирис, супер меки висок квалитет на синтетички влакна, брзо сушење, многу погоден за патување или семејството. ♀[ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ СПРАВИ] : На жилет е составен од алуминиумски глава рачка.На бричење ефект е помеко и контрола е поудобно. ♀[3 ВО 1 СЕТ] : Опремени со Хлапак,стојат и четка.Место на бања и да го покажете вашиот домот вкус. ♀[ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА] : Ако имате било какви прашања пред или по купувањето, можете да контактирате со нас и ние ќе се справи со вашите прашања во време.Ова е комплетен директно жилет за полнење.Комплет доаѓа со сè што ви треба за да започнете вашиот влажни избричат да се создаде убава лице.Својата одлична изработка, го прави уникатен и луксузен suite дека не можете да го пропуштите!Детали : Име : Мажите Shaver Product материјал : цинк легура, aluminum Product големина : 10*10*15 Product пакување : белата кутија (за кориснички пакување, ве молиме да контактирате со услуга)Пакување големина : 11*11*16 Product нето тежина : 450g Product бруто тежина : 515g (вклучувајќи пакување)Напомена : Кога не е во употреба, се стави на сечилото назад во кутијата и чувајте го надвор од дофат на деца.Таму ќе биде боја грешки поради снимање и прикажување на прашања.Ве молам, прости ми!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80