• Новак
Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

DEN 220.56

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и има долг животен век.Лесен и пренослив, погоден за берберот салон, семејство или патување употреба, совршен за бричење алатка.Ефикасно да ги отстраните остатоците, остатоци, нечистотија или ништо, се држат до брада, со што на вашата брада чисти.Помага да се зголеми на пена за бричење со крем или бричење за бричење брада.Одличен подарок за таткото и машки пријатели.Со вазна‑стил се справи со дизајн, удобно да се одржи, обезбедување на голема брада бричење искуство.Функција : 1. Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и има долг животен век.2. Со вазна‑стил се справи со дизајн, удобно да се одржи, обезбедување на голема брада бричење искуство.3. Ефикасно да ги отстраните остатоците, остатоци, нечистотија или ништо, се држат до брада, со што на вашата брада чисти.4. Лесен и пренослив, погоден за берберот салон, семејство или патување употреба, совршен за бричење алатка.5. Помага да се зголеми на пена за бричење со крем или бричење за бричење брада.Одличен подарок за таткото и машки пријатели.Спецификација : Предмет Тип : Бричење Brush Material : Пластични, bristle Purpose : мала тежина, погоден за салон, семејството и патување употреба Пакет Листа : 1 x Четка за Бричење.

Спецификацијата

Item Type:
Shaving Brush
Material:
Plastic, bristle
Purpose:
Light weight, suitable for salon, family and travel use
Package List:
1 x Shaving Brush :

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80