• Новак
Френк Бричење Јазовец коса Четка за Бричење со ДРВО Рачка за Личен и Професионален Бричење(Јазол:21mm)

Френк Бричење Јазовец коса Четка за Бричење со ДРВО Рачка за Личен и Професионален Бричење(Јазол:21mm)

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

МНОГУ МЕКА КОСА - Френк бричење 100% природни Врвен квалитет Manchurian 2-бенд најдобрите јазовец коса јазол големина 21mm,лесно да се струг богата пена за бричење,посебни и exclusived дизајниран смола се справи со не е лесно да се одржи без проблеми.Се грижи за Вашата Четка за Бричење : не Треба да се варени и пенливата лесно и без притисок.По употреба добро Исплакнете и да се отстранат сите вишокот влага.ПРЕНОСНИ за ПАТУВАЊЕ - Секој четка спакувани во Френк бричење подарок кутија, лесно да се земе во вашата торба или на патување.СОВРШЕН ПОДАРОК за МАЖИТЕ - специјален подарок четка презентирани за сопруг, бричење почетник на посебен ден, како и за професионални barbers и бричење фанови. 100% Задоволството На Пари Назад Загарантирани! - Ние се посвети на себе си да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се најде решение!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и и

DEN 220.56

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80