• Новак
Marvy 4P Пластична Рачка Свиња Бричат, Четка

Marvy 4P Пластична Рачка Свиња Бричат, Четка

DEN 328.56

Достапност
Достапно за нарачка

Долго ергономски се справи. 100% БИЧЕ ВЛАКНАТА БРИЧЕЊЕ СЕТОВИ.Професионален употреба.Лесно да се Одржи, Удобно Смола се Справи.Произведено во Италија.На влакната се повеќе од нормалното и на природните свиња косата, "Боја на четка" рачка содржи повеќе стигнат до отколку повеќето други четки за бричење.Одличен стартер четка, Омега Професионална четка за бричење преобразува на сапун во поцврсти, побогат пена.Висина : 145 mm Лофт : 65 mm База : 80 мм Јазол : 27 mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и и

DEN 220.56