• Новак
F Fityle Легура Избричат Стојат + Наежвам Четка + Нерѓосувачки Сад Патување Сет За Бричење

F Fityle Легура Избричат Стојат + Наежвам Четка + Нерѓосувачки Сад Патување Сет За Бричење

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

* Луксузен наежвам косата мека на кожата ја испорача највисоката квалитет влажни избричат. * Направени од високо квалитетен материјал, издржлив доволно за вашата секојдневна употреба. * Се изедначи површината, лесно да се чисти. * На неговата површина е мазна, ви дава луксузен квалитет чувство, лесен за чистење. * Совршена за да ги организирате вашите бричење алатки, повеќе простор за заштеда на простор.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив доволно за вашата секојдневна употреба. - Луксузни наежвам косата мека на кожата ја испорача највисоката квалитет влажни избричат Својата површина е мазна, ви дава луксузен квалитет чувство, лесен за чистење. - Мазна површина, лесен за чистење. - Совршени за да ги организирате вашите бричење алатки, повеќе простор за заштеда на простор. - Погоден за сите видови на соба стил, соодветен за да ги купите, како подарок. - Материјал : Алуминиум стојат + Нерѓосувачки Челик Сад+Наежвам Коса Четка - Стои Висина : околу. 12cm/ 4.72 инчен - Стои дното Дијаметар : прибл. 8.45 cm/ 3.32 инчен - Сад Внатрешен Дијаметар : прибл. 7.8 cm/ 3.1 инчен - Сад Висина : околу. 4cm/ 1.6 инчен - Големина на Четката : : прибл. 7x6x6 cm/2.8x2.4x2.4 inch Package Вклучува : 1 Парче Бричење Сад 1 Парче Бричење Стојат Holder1 Парче Четка за Бричење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и и

DEN 220.56

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80