• Новак
Putars Брада Четка за Мажи за Нега на Мажи Бричење Мечка Четка Најдобар Коса Избричат Дрво се Справи со Алатката | Чешлање Комплет

Putars Брада Четка за Мажи за Нега на Мажи Бричење Мечка Четка Најдобар Коса Избричат Дрво се Справи со Алатката

DEN 79.68

Достапност
Достапно за нарачка

✿✿ Веројатно најдобрата влез на ниво на Јазовец четка на планетата и вкупниот неверојатна вредност!Најлон и Badger коса.Најдобро за бричење или бришење прашина бришење прашина.Нежно exfoliates на кожата. ✿✿ Ефективно зголемување на меурот на бричење крем, со удобно бричење искуство.Одличен квалитет на производот, тоа е цврсто изграден. ✿✿ Густо исполнето четка главата е најдобро за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе помогне да се ублажи и да се подигне бради додека нежно exfoliating кожата во рамките на подготовките за близок, удобно се избричат.Косата Материјали : Најлон и Badger коса. ✿✿ Производ големина : прибл. 110 X40 X32mm/4.33 X1.57 X1.25".Нето тежина : околу. 40g. ✿✿ Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Функција : Веројатно најдобрата влез на ниво на Јазовец четка на планетата и вкупниот неверојатна вредност!Најлон и Badger коса.Најдобро за бричење или бришење прашина бришење прашина.Нежно exfoliates на кожата.Ефективно зголемување на меурот на бричење крем, со удобно бричење искуство.Одличен квалитет на производот, тоа е цврсто изграден.Густо исполнето четка главата е најдобро за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе помогне да се ублажи и да се подигне бради додека нежно exfoliating кожата во рамките на подготовките за близок, удобно се избричат.Косата Материјали : Најлон и Badger коса Производ големина : прибл. 110 X40 X32mm/4.33 X1.57 X1.25" Нето тежина : околу. 40g Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет Содржина : 1 x Четка за Бричење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и и

DEN 220.56