• Новак
ASOMI Професионални Црна Акрилна Четка за Бричење Носителот Поддршка Брада Четка за Бричење Алатка(2)

ASOMI Професионални Црна Акрилна Четка за Бричење Носителот Поддршка Брада Четка за Бричење Алатка(2)

DEN 234.96

Достапност
Достапно за нарачка

На држач, се користат за одредување и чување брада четка, добра помошна алатка за бричење брада.Тоа може да се стабилизира брада четка и да се направи тоа сува брзо, погоден за повеќето видови на брада четки.Направени на квалитетот акрилик материјал, кој е еко-пријателски и издржливи.Мала тежина и во мали димензии, лесно за чување и носат.Погодна за двете дома лична употреба и професионални салон.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Бричење Алатка Изборен Тип : Брада Држач, Четка, Брада Четка+Брада Четка Носителот Пакет листа : 1 x Брада Четка Носителот или 1 x Брада Четка Носителот 1 x Брада Четка.

Спецификацијата

  :

Со стоката дадена додека купуваат

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и и

DEN 220.56

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80