• Новак
Омега 6619 - Silvertip Јазовец Четка За Бричење

Омега 6619 - Silvertip Јазовец Четка За Бричење

DEN 3155.76

Достапност
Достапно за нарачка

Омега 6619 чиста silvertip јазовец коса четка за бричење ограничено издание омега 75th годишнината четка омега 6619 е ограничено издание четка дизајнирани за да го прослават omeda е 75th година (1933 - 2008 година).Четка е луксузен екстра-големи формат четка, која е прилагодлива за сите видови на бричење креми и сапуни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и и

DEN 220.56

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80