• Новак
Dreadnought Чиста Јазовец Четка За Бричење

Dreadnought Чиста Јазовец Четка За Бричење

DEN 791.28

Достапност
Достапно за нарачка

ЧИСТА ЈАЗОВЕЦ ЧЕТКА за БРИЧЕЊЕ : овој прекрасен бричење четка е дизајниран да се создаде најдобар пенливата и да темелно да се укине секој коса и капут со Dreadnought Бричење Крем.DRED-NAWT : Dreadnought спектар на машки чешлање производи натпревари Британски изработка и традиција со најсовремена технологија за да се задоволат бричење потреби на современиот човек.НАЕЖВАМ ДИЈАМЕТАР : 45mm, се СПРАВИ со ДИЈАМЕТАР : 35mm.НАЕЖВАМ ДОЛЖИНА : 50mm, вкупна ДОЛЖИНА : 100mm.ПРОИЗВЕДЕНИ ВО ВЕЛИКА БРИТАНИЈА.Среќа е Чиста Јазовец!Овој прекрасен бричење четка е дизајниран да се создаде најдобар пенливата и да темелно да се укине секој коса и капут со Dreadnought Бричење Крем.Користејќи се со оваа четка со Dreadnought ќе го подигнете на квалитетот на вашиот отсекува од ден на ден неблагодарна работа за да не биде пропуштен настан.Секој четка е втиснат со Dreadnought е карактеристична логото и ќе изгледаат исто толку паркирани во вашата бања.Произведени со гордост во Велика Британија исклучиво за мажи на Обединетите Држави на Америка и Канада, Dreadnought спектар на машки чешлање производи натпревари Британски изработка и традиција со најсовремена технологија за да се задоволат бричење потреби на современиот човек.Наежвам Дијаметар : 45mm Наежвам Должина : 50mm, вкупна Должина : 100mm се Справи со Дијаметар : 35mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и и

DEN 220.56

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че�

DEN 1288.80