• Новак
Semogue 730 HD Делукс Јазовец Четка за Бричење

Semogue 730 HD Делукс Јазовец Четка за Бричење

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

На Semogue 730 е убав четка кој баран silvertip јазовец јазол постави во две-тон акрилик се справи.Мекото совети во комбинација со само точниот износ на вкочанетост направи за голем сите околу четка добро со бричење сапуни и креми.Донесе малку стариот свет шарм на вашиот утро отсекува со овој висок квалитет четка која беше рачно изработени во Португалија.Вкупна Висина : 104mm Лофт : 57mm Јазол Дијаметар : 22mm.Коса : Silvertip Јазовец.Направен во Португалија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и и

DEN 220.56