• Новак
Пена за Бричење Четка, Ефикасно ги Отстранува Остатоците Остатоци, Нечистотија Четка за Бричење се Одржи и да се Дистрибуираат Пена за Живот за Патување за Дома за ?

Пена за Бричење Четка, Ефикасно ги Отстранува Остатоците Остатоци, Нечистотија Четка за Бричење се Одржи и

DEN 196.56

Достапност
Достапно за нарачка

Користење со бричење крем и да се создаде богата пена за да се донесе удобно и прекрасен бричење искуство.Брзо сушење и четка косата не е лесно да се падне, висок квалитет на дрво се справи со дизајн, издржливи и сигурни во употреба.Ефикасно ги отстранува остатоците, остатоци, нечистотија или други работи кои се држиме до вашата брада, лесен за употреба.Преносни големината и светлината во тежина, погоден за салон, дома и патување употреба, има добра рака чувства.Се користи за да се одржи и да се дистрибуираат пена, помагајќи да се омекне whiskers и имаат кожата пријателски користење на искуство.Функција : 1. Се користи за да се одржи и да се дистрибуираат пена, помагајќи да се омекне whiskers и имаат кожата пријателски користење на искуство.2. Користење со бричење крем и да се создаде богата пена за да се донесе удобно и прекрасен бричење искуство.3. Ефикасно ги отстранува остатоците, остатоци, нечистотија или други работи кои се држиме до вашата брада, лесен за употреба.4. Преносни големината и светлината во тежина, погоден за салон, дома и патување употреба, има добра рака чувства.5. Брзо сушење и четка косата не е лесно да се падне, висок квалитет на дрво се справи со дизајн, издржливи и сигурни во употреба.Спецификација : Предмет Тип : Брада Четка Материјал : Композитни Дрво Пакет Листа : 1 x Брада Четка .

Спецификацијата

Item Type:
Beard Brush
Material:
Composite Wood
Package List:
1 x Beard Brush  :

Со стоката дадена додека купуваат

Мека Коса Бричат, Четка, Исклучителна Нежна Удобно Да се Одржи Мажите Бричење Четка за Бричење Брада за Подарок(жолт)

Направени од високо‑квалитет наежвам влакна, не е лесно да бидат оштетени од бричење и бричење крем, и и

DEN 220.56

Мажите Четка за Бричење, Бричење Брада Четка Компактен Преносни Остатоци Нечистотија Отстранување Ергономски

Исплакнете ја со ладна вода после бричење за да помогне да се намали порите Конечно, исплакнете го со че

DEN 1288.80