• Новак
menolana Природни Наежвам Дрво Мажите Бричење Чешлање Четка Сад Кригла Куп Поставени Комплет

menolana Природни Наежвам Дрво Мажите Бричење Чешлање Четка Сад Кригла Куп Поставени Комплет

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува едно парче дрво наежвам бричење четка и едно парче дрво сад.На влакната на овој влакната четка за бричење се супер абсорбента, што помага да се применуваат бричење крем брзо и да се добие реална влажни избричат.Коса на оваа четка се направени од влакната , за мека и луксузни чувство секој пат кога ќе се избричат.Висок квалитет на материјалите што може да се потпираат на.тие ќе нежно да разлиствам вашата кожа, ви даде поблиску бричат и неспокојот се чувствуваат потоа.Опис : - пакувањето содржи едно парче дрво наежвам бричење четка и едно парче дрво сад. - Косата на оваа четка се направени од влакната , за мека и луксузни чувство секој пат кога ќе се избричат. - На влакната на овој влакната четка за бричење се супер абсорбента, што помага да се применуваат бричење крем брзо и да се добие реална влажни избричат. - тие ќе нежно да разлиствам вашата кожа, ви даде поблиску бричат и неспокојот се чувствуваат потоа. - Висок квалитет на материјалите што може да се потпираат на. - Ние се користи високо квалитетни материјали за да се создаде оваа четка за бричење,дршката е направена од вистинско дрво,а влакната се цврсто прикачени.Спецификација : - Големина на Четката : прибл. 10.5 см / 4.1 инчен - Сад Дијаметар : прибл. 9cm/ 3.6 инчен - Сад Висина : околу. 5cm/ 1.9 инчен - Материјал : Дрво - Боја : како на сликата show Package Вклучува : 1x бричење brush1x Bowl Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат