• Новак
Colcolo Бричење Четка во Собата, Чиста Коса Четка Цврсто Дрво се Справи со Бричење Сапун, од Легиран Бричење Стојат И Бричење Сад Комплет Совршен Подарок за Мажите

Colcolo Бричење Четка во Собата, Чиста Коса Четка Цврсто Дрво се Справи со Бричење Сапун, од Легиран Бричење

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

Четка се исклучително мека, ви помага да го применуваат бричење крем брзо и да се добие реална влажни избричат.Нерѓосувачки Челик Бричење Сад кој е совршен за создавање на голема пенливата.Smart во потрага сад е совршен за секоја модерна бања.Двојно работ Безбедност ти дава остри, долго-траен алатка за mens лицето бричење.Адвокатско Бричење Комплет вклучува 1x Четка за Бричење, 1x Безбедност ,1x Држач, Четка, 1x Избричат Кригла, 1x Сапун, 1 Кутија (10 Парчиња).Стојат носителот дизајниран да се одржи и вашиот сад и четка,за да се задржи вашата четка, што го прави полесно да се исуши и проширување на својот живот.Опис : - Mens Бричење Комплет вклучува 1x Четка за Бричење, 1x Безбедност ,1x Држач, Четка, 1x Избричат Кригла, 1x Сапун, 1 Кутија (10 Парчиња) - Двоен работ Безбедност ти дава остри, долго-траен алатка за mens лицето бричење - не ' Рѓосувачки Челик за Бричење Сад кој е совршен за создавање на голема пенливата.Smart во потрага сад е совршен за секоја модерна бања. - Четката се исклучително мека, ви помага да го применуваат бричење крем брзо и да се добие реална влажни избричат. - Стои носителот дизајниран да се одржи и вашиот сад и четка,за да се задржи вашата четка, што го прави полесно да се исуши и проширување на својот живот. - На Бричење Сапун ќе обезбеди сте совршен влажни бричење искуство. - Најдобро за салон, дома и патување употреба.Исто така, совршен луксуз подарок за вашите семејства и пријатели.Спецификација : - Материјал : Алуминиум & Најлон - Носителот Висина : 15cm/5.9 инчен - Дното дијаметар : 7.5 cm/3.0 инчен - Сад Висина : 5.5 cm/2.2 инчен - надворешен дијаметар: 8.0 cm/3.1 инчен - Безбедност Должина : 12.3 cm/4.8 инчен - Четка Должина : 11.0 cm/4.3 инчен - Дното дијаметар : 3.5 cm/1.4 inch Package Вклучува : 1x Бричење Brush1x Безбедност 1x Четка Holder1x Избричат Mug1x Soap1 Кутија (10 Парчиња).

Спецификацијата

- Material:
Alloy & Nylon
- Holder Height:
15cm/5.9 inch
- Bottom diameter:
7.5cm/3.0 inch
- Bowl Height:
5.5cm/2.2 inch
- Outside diameter: 8.0 cm/3.1 inch :
- Safety Length:
12.3cm/4.8 inch
- Brush Length:
11.0cm/4.3 inch
- Bottom diameter:
3.5cm/1.4 inch
Package Includes:
1x Shaving Brush :
1x Safety :
1x Brush Holder :
1x Shave Mug :
1x Soap :
1 Box (10 Pieces) :

Со стоката дадена додека купуваат