• Новак
DYNWAVE Пакет 20 Трајни производи за Бричење Брада Четка Јазол Коса Отстранување Алатка за Салон Дом

DYNWAVE Пакет 20 Трајни производи за Бричење Брада Четка Јазол Коса Отстранување Алатка за Салон Дом

DEN 1888.80

Достапност
Достапно за нарачка

20 Парче Четка За Бричење Јазол Главата.Боја : како на сликата шоу.Сосема нов висок степен на најлон коса четка јазол.Материјали : најлон.Мека и елегантен облик, многу добро за вас да се направи четка за бричење DIY.Опис : - Сосема нов висок степен на најлон коса четка јазол - Мека и елегантен облик, многу добро за вас да се направи четка за бричење DIY. - Боја : како на сликата шоу - Материјал : nylon Package Вклучува : 20 Парче Четка за Бричење Јазол Главата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат