• Новак
BDRWXZ Шминка Четка Луксузни Шампањ Шминка Четки Сет за основање Руменило во Прав Сенки Concealer Усна Око Сочинуваат Четка Козметика, Убавина Алатки

BDRWXZ Шминка Четка Луксузни Шампањ Шминка Четки Сет за основање Руменило во Прав Сенки Concealer Усна Око

DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за contouring, спојувањето, засенчување и истакнување.Оваа мода и удобен Шминка Четка која ќе ви даде беспрекорно лице апликација.Преносни и погодно за секојдневна шминка.Идеја За Подарок, Исклучителен квалитет, убави подароци за родендени, свадби, Мајката Ден, Денот на Вљубените и други празници.Најдобро за почетници, така и професионална шминка уметник за секојдневна употреба.Четка Материјал : Nylon Used Со : Множества &Kits Handle Материјал : Wood Size : Шминка Четки Set Item Тип : Шминка Brush Color : Шампањ Gold Faction1 : Веѓа Brush Faction2 : Сенката за Очи Foundation Product : Четки за makeup Beauty Алатки : Луксузни Шампањ Шминка Четки Сет За Фондацијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Школка Сочинуваат Четки Руменило Козметички Concealer Овална Четка Убавина Шминка Четка Алатка Преносни Мулти-функција

Фондацијата козметички concealer овална четка.Раката четка е направен од висок квалитет на синтетички влак�

DEN 300.00