• Новак
DreamCut Делукс Шминка Четка Set - Професионална Шминка за Полнење за Фондацијата, Руменило во Прав, Eyeliner (РОЗЕВА)

DreamCut Делукс Шминка Четка Set - Професионална Шминка за Полнење за Фондацијата, Руменило во Прав, Eyeliner

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

DREAMCUT СЕТ : Сенки Четка или Аглеста Четка за Сенки, дупка со Четка, Аглеста Веѓата Четка и Eyeliner Четка кои исто така може да се користи усна четка.СЕТ ВКЛУЧУВА : Ова Dreamcut 5 парче делукс четка во собата доаѓа со пригоден патување цевка па можете да ги преземат тоа насекаде со вас.ОДЛИЧНО ЗА ПАТУВАЊЕ : Лесно да ги чува сите пет четки во цевка, кога ќе завршиш.Dreamcut нуди ова 5 Парче Делукс Шминка Четка за Полнење со Пригоден Trave Цевка па можете да ги преземат тоа насекаде со вас.Шминка Четки лесно може да се чуваат во цевка за користење насекаде.Овој Комплет е навистина голема за во движење шминка потреби.Тоа, исто така, прави совршен подарок за тоа посебно некој!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Школка Сочинуваат Четки Руменило Козметички Concealer Овална Четка Убавина Шминка Четка Алатка Преносни Мулти-функција

Фондацијата козметички concealer овална четка.Раката четка е направен од висок квалитет на синтетички влак�

DEN 300.00

10Pcs Мермер Патен Шминка Четка За Козметички Прав Фондацијата Сенки Усна Сочинуваат Четки Постави Алатка Убавина

Направени се од квалитетен материјал, кој е безбедно, нетоксични, животната средина и издржливи за долг�

DEN 216.72

Шминка четка 10/20Pcs Дијамант Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Руменило Меша сенката за Очи Усна Естетската

NFEGSIYA"Совршен квалитет и изглед ќе се убави подароци за родендени, свадби, Мајката Ден, Денот на Вљубенит�

DEN 577.20

Шминка Четки - Сенката За Очи Четка Фондацијата Со Две Транспарентни Опфаќа Шминка Четки Алатки Алатки За Патување

Четка Четка Фондацијата Четири Во Една : Професионална Шминка Четка Сет Вклучува Фондацијата Четка, Веѓ

DEN 225.36

Мали Шминка Четка Поставите 4 во 1 Лесно да се Преземат за Патување Шминка Четка за Полнење Преносни Усна Фондацијата

Тука доаѓа професионални 4pcs мали лорелзелена, сина, розова шминка четка во собата, кој е мора да има за д�

DEN 167.76