• Новак
NDFSE-шминка четка Козметички Четка Поставите 22 Козметички Четка Козметички Сет на Алатки,E

NDFSE-шминка четка Козметички Четка Поставите 22 Козметички Четка Козметички Сет на Алатки,E

DEN 1965.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производот Категорија : Козметички Четки.Број на четка групи : 22. Четка материјал : брановидни најлон.Четка рачка материјал : пластика.Четка рачка спецификација : пренослив.Производот Категорија : Козметички Brushes Number на четка групи : 22 Brush материјал : брановидни nylon Brush рачка материјал : plastic Brush се справи со спецификација : portable Applicable толпата : професионални cosmetician.

Спецификацијата

portable :

Со стоката дадена додека купуваат

10Pcs Мермер Патен Шминка Четка За Козметички Прав Фондацијата Сенки Усна Сочинуваат Четки Постави Алатка Убавина

Направени се од квалитетен материјал, кој е безбедно, нетоксични, животната средина и издржливи за долг�

DEN 216.72