• Новак
ThoughtFulls за Деца со преглед на интернет на: Ти си Неверојатна — 30 поп-отворени карти да ги споделат со децата, секој со различни инспиративна порака внатре

ThoughtFulls за Деца со преглед на интернет на: Ти си Неверојатна — 30 поп-отворени карти да ги споделат со

DEN 262.80

Достапност
Достапно за нарачка

Поддршка Дете Секој Чекор Од Патот Со Овие Поттикнување На Поп-Отворени Карти.Навивам Еден Во Ручек Кутија, Џеб, Или Ранец, И Нека Секоја Скриена Порака Додадете Задоволство На Нивните Ден.Во Оваа Разиграните Поставени Се 30 Пораки Да Ги Споделат Со Децата За Да Се Изгради Самодоверба И Да Ги Потсетам Само Како Неверојатно Тие Навистина Се.Тие Се Подготвени Да Се Користи Од Страна На Родителите, Наставниците И Тренери Слично.Секоја Кутија Содржи 30 Поп-Отворени Карти, Секој Со Различни Uplifting Чувства Внатре, И На Задната Страна На Секоја Картичка, Вклучува Простор За Да Напишете Лична Забелешка.Пример Расположение : Ти Си Прекрасен, Токму Онака Како Што Се.Твоето Срце Е Голем И Храбар И Добра.Мислам Дека Сте Најдобри.Јас Навистина Не Го Направи.Навивам еден во ручек кутија, џеб, или ранец, и нека секоја скриена порака додадете задоволство на нивните ден.Внатре, ќе се најде безвременски цитати да го фати вашето срце.Секоја кутија содржи 30 карти, секој со различни цитат.На задната страна на секоја картичка, вклучува простор за да напишете лична забелешка!.Боја : Ти си Неверојатна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ракета Брод Ви Благодариме Картички Бебе Туш Вселената Посипете Виткање Благодарам Белешки Брод Ѕвезди Месечината

♥ Цената вклучува 50 ви благодариме картички и 50 бели пликови ♥ Боја картички се печатени на насловната

DEN 287.76