• Новак
Генерички 25мм UPVC Тон Барел Тапан Замена Штекер Тапа Допрете 45° 2 Connect

Генерички 25мм UPVC Тон Барел Тапан Замена Штекер Тапа Допрете 45° 2 Connect

DEN 933.60

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од premuim UPVC Материјал, одлични , алкално и отпорност на корозија.Навој Дијаметар : прибл. 58mm/0.96 инчен (надвор).Погоден за 200 L барел или други соодветни интерфејс. 45° Тон Барел Штекер Допрете.DN50/2 инчен Влезот Дупка со Дијаметар : прибл. 56.5 mm/0.9 инчен (Внатре).Опис : - 45° Тон Барел Штекер Допрете. - Направен од premuim UPVC Материјал, одлични , алкално и отпорност на корозија. - Погоден за 200 L барел или други соодветни интерфејс. - DN50/2 инчен Влезот Дупка со Дијаметар : прибл. 56.5 mm/0.9 инчен (Внатре) - Навој Дијаметар : прибл. 58mm/0.96 инчен (надвор) - Штекер Daimeter : прибл. 25mm Specification : - Материјал : UPVC - Должина на : прибл. 16cm/6.30 inch Package Вклучува : 1 Парче Барел Нафта Вентил Tap3 Парчиња О - Печат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат