• Новак
Практични Алатки за Чистење и Убавина Отстранување на Влакна Мачка Куче Чешел Косата Четка домашно Милениче Коса Почиста Челик Игла Чешли(Розева)

Практични Алатки за Чистење и Убавина Отстранување на Влакна Мачка Куче Чешел Косата Четка домашно Милениче

DEN 1910.40

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет : Мачка авто-чистење на отстранување на влакна чешел.Големина : 20.5*7.5 cm.Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : розова, сина, жолта.Карактеристики : Чешлање масажа, едно-копче за авто-чистење.Материјал : Пластични, од не ' Рѓосувачки Steel Color : розова, сина, yellow Size : 20.5*7.5 cm Item : Мачка авто-чистење на отстранување на влакна comb Features : Чешлање масажа, едно-копче за само-cleaning Package Вклучуваат : 1pc Comb Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат