• Новак
Издржливи 293001 3мм ' Рбет Бар за 30 A4 Листови - Црна (Пакување од 50)

Издржливи 293001 3мм ' Рбет Бар за 30 A4 Листови - Црна (Пакување од 50)

DEN 372.72

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајн : за 25-30 листови.Боја : црна.ИЗДРЖЛИВИ Dorsino по rilegatura 3 мм.Lunghezza 297 мм (А4).Capacità 30 fogli. - Colore нерон - Conf.da 50 pz.Lunghezza 297 мм (А4), capacità circa 30 fogli, dorso 3 мм, larghezza 13 mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат