• Новак
2pcsSteel Волна Пополни Ткаенина DIY Repellents Комплет-Работи Дупка -Добар Материјал за да ги Пополни Празнините во, Цврста Жица Волна Хардвер Платно

2pcsSteel Волна Пополни Ткаенина DIY Repellents Комплет-Работи Дупка -Добар Материјал за да ги Пополни Празнините

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

На непробоен, абразивни бариера која ги спречува од влегување.Безбедно, остар,не-корозивен материјал.Лесно да се инсталира и може да се намали на должината за точно одговара.Може да бидат поставени насекаде низ куќата каде глувчето може да го внесете.Пополнете Платно Големина : Вкупна должина е околу 15 Фт, ширина е 3 1/2 Инч.Пакет : 2 x Пополни Ткаенина ,1 x Ракавици.Челична волна погодно : Лесно се намали и да се инсталира,само употреба на ножици во вашата куќа да се намали на челична волна.И ќе го пополни него во секое место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат