• Новак
QYCloud Мини Stepper Вежба Машина Фитнес Stepper со LCD Монитор и Отпор Бендови за Постарите Рака на Нога Вежба Дома

QYCloud Мини Stepper Вежба Машина Фитнес Stepper со LCD Монитор и Отпор Бендови за Постарите Рака на Нога Вежба

DEN 1444.80

Достапност
Достапно за нарачка

⭐[2-во-1 МИНИ STEPPERS]- Нагоре и надолу алпинистичка акција ви помага тон бутовите и задникот, додека остварување на предизвикувачки кардиоваскуларни тренингот.Отпор бендови можат да се обучуваат вашиот грб, гради и раменици за целото тело тренингот. ⭐[ХИДРАУЛИЧНИ ДИСК СИСТЕМИ]- Изградена со хидраулични диск систем, оваа тренингот машина користи течност моќ да се направи едноставна работа обезбедување непречено и тивко тренингот.Stepper пристигнува целосно состави. ⭐[ПРЕНОСЕН, КОМПАКТЕН]- тежина на stepper е 12 кг, можете лесно може да се донесе со вас, дома и во канцеларија.Компактен дизајн ви овозможува да се стави и складирање без простор окупација грижи. ⭐[ТРАЈНИ И СПОСОБНИ]- Овој компактен stepper може да ги поддржи тежина до 220 кг.LCD монитор правење на вашиот вежба повеќе разумни и ефикасна како што се песните за Скенирање, Време, се Смета и Калории. ⭐[НЕМА СОБРАНИЕ]- Овој stepper бродови пред насобраните, па може да се чекор право во вашиот тренингот, откако таа ќе пристигне.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме во вашата услуга 24 часа на ден.Компактен 5.5 КГ боја Боја : мода црно-Производ материјал : не ' рѓосувачки челик + ПВЦ пластика-Производ оптоварување : 100 KG-Функционална погодност : stovepipe, хип лифт, половината слабеење, рака за поправка, обликување-Кориснички групи : мажи, жени и деца кои треба кондиција и обликување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компактен Елипсовидна Машина Затворен Велосипедизам Велосипед со Опрема за Вежбање за Дома Елипсовидна Следи

Magnetron Flywheel – Ова стационарни исправен велосипед цврста и стабилна, лесно водење, тежината на целата маш�

DEN 931.20