• Новак
OIFMKC Дрвени Види Дрво Види Мажите Автоматски Механички Часовници Гроздобер Полна Дрвена Бенд Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Часовници Подароци reloj Hombre,Црвено

OIFMKC Дрвени Види Дрво Види Мажите Автоматски Механички Часовници Гроздобер Полна Дрвена Бенд Mens Часовници

DEN 2411.04

Достапност
Достапно за нарачка

Тока : Од тока на оваа автоматски-авто-ликвидација механички watch беше направен употреба на виткање затворач со безбедноста која е погодност за носителите да се стави на или полетување.Убав Избор : најновите тренд на нова мода дрвени автоматски-авто-ликвидација механички се види е голем дар избор на твоите пријатели, семејството и така натаму.Практична Движење : Го види ќе продолжи да работи без батерии бидејќи ова е автоматски-авто-ликвидација механички види и неговото движење може да се напојува од страна на зглобовите се движат.Креативен Изглед : На автоматски-авто-ликвидација механички види има дрвени случај, дрвени рака со виткање затворач со безбедноста и златен Римски numerals dial.Тока : Од тока на оваа автоматски-авто-ликвидација механички watch беше направен употреба на виткање затворач со безбедноста која е погодност за носителите да се стави на или полетување.Убав Избор : најновите тренд на нова мода дрвени автоматски-авто-ликвидација механички се види е голем дар избор на твоите пријатели, семејството и така натаму.Погодност : Тоа може да им овозможи на носителите лесно да се добие точни време во темница, бидејќи на покажувачот на оваа автоматски механички види има светлосен функција.Движење Тип : Automatic Mechanical Case Материјали : Дрво Бенд Материјал : Wood Buckle Тип : Виткање Затворач Со Safety Case Дијаметар : Прибл.Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво Случај.Рачно изработени од Вистинско Дрво.4 см Должина на Види : Прибл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тигар Ѕиден Часовник LED Осветлување Часовник Дома Декор Роденден&Велигденски Подарок за Децата,Креативен Дизајн

Големина : 6.Карактеристики : Единствен роман : Часовникот еден двострано печатење, издржливи и убави акр

DEN 695.52