• Новак
Дизни Партија Хартиените Чаши | Pixar Finding Dory | 9 Унци | 8 Компјутери.

Дизни Партија Хартиените Чаши | Pixar Finding Dory | 9 Унци | 8 Компјутери.

DEN 131.28

Достапност
Достапно за нарачка

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 хартиените чаши печатени со Disney pixar finding dory и да се држи до 9 унци на течни со dimensons на 3во дијаметар x 3 1/2in високи.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : ги Красат вашите деца партија со оваа светла боја партија чаши со еден допир на Disney Pixar Finding Dory филм карактер вклучувајќи Dory, Немо, и Хенк Октопод.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Овие хартиените чаши додава боја на вашите деца или тинејџери под морето тема партија или роденденската прослава.ЛАДНО & АКТУЕЛНА : со Висок квалитет, направени од страна чаши дека е погодна за топли и ладни пијалоци.BPA БЕЗБЕДНО : за Еднократна употреба чаши направени во САД и гарантира BPA-безбедно.Совршен за партиите децата на оваа фантастична Finding Dory Тематските Купот е светла и весела, и идеална за пополнување со третира и добрите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Кружни за Еднократна употреба Првенство, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба, Патување, Сала за состаноци;Коктел

Уста од таа чаша е тркалезна и брусслободна, така, може да се користат со доверба.Тоа е повеќе стабилен п

DEN 135.36