• Новак
Дрво-Слободен Честитки 16-Унца Sip 'N Оди Нерѓосувачки Наредени Патување Кригла, Aunty Киселина Прошка

Дрво-Слободен Честитки 16-Унца Sip 'N Оди Нерѓосувачки Наредени Патување Кригла, Aunty Киселина Прошка

DEN 279.36

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум квалитет на 16-унца патување гимнастик за топли и ладни пијалоци.Нерѓосувачки челик внатрешниот слој, удобно криви акрилик надворешниот слој.BPA free и Предлог 65 согласност.Рака мие само, а не машина за миење садови безбедно.Простување тематските Aunty Киселина уметност.Живеат одржливо значи е свесен дека мал избори може да има големо влијание врз животната средина.Печатени и собрани во САД, Дрвото-Слободен Честитки 16-Унца Sip 'N Оди Нерѓосувачки Наредени Патување Кригла е vibrantly печатени со тешко да се најде Прошка тематските уметност, и е одлична за секојдневна употреба.Тоа е еднократно, затоа елиминирање на било расположливиот хартија или Styrofoam куп отпад.BPA free и Предлог 65 согласност, оваа прекрасна и издржливи гимнастик е од не ' рѓосувачки челик наредени, отпорен на кондензација и има 16 унци на вашите омилени топли или ладни пијалаци.За да се зачува квалитетот на вашиот гимнастик, рака за перење е потребно.На 16-Унца Sip 'N Оди Нерѓосувачки Наредени Патување Кригла го прави совршен подарок или сувенири.Зачувај дрвја и да се шири радост, купи Дрвото-Бесплатен дар денес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво-Слободен Честитки Пламен Колеџ Кошарка Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн�

DEN 303.60

Дрво-Слободен Честитки Црна Боксер од страна на Џон В Златна Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн�

DEN 304.56

Бидете мирни имам табеларни пресметки за кои патуваат кригла - бања хумор, канцеларија хумор, смешни канцеларија

Ова има 14 oz вредност на течни и доаѓа со лесензафат се справи и палецот одмор.На заострените дното се вкл

DEN 478.80