• Новак
3dRose Bluebird, Hummingbird со Харфа во Снегот, Музички Ноти од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла, 14-Оз

3dRose Bluebird, Hummingbird со Харфа во Снегот, Музички Ноти од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла, 14-Оз

DEN 198.24

Достапност
Достапно за нарачка

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Bluebird И Hummingbird Со Харфа Во Снегот И Музички Ноти Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво-Слободен Честитки Црна Боксер од страна на Џон В Златна Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн

DEN 304.56

Бидете мирни имам табеларни пресметки за кои патуваат кригла - бања хумор, канцеларија хумор, смешни канцеларија

Ова има 14 oz вредност на течни и доаѓа со лесензафат се справи и палецот одмор.На заострените дното се вкл

DEN 478.80