• Новак
Чаши drinkware гимнастик налепница - Pitbull љубов - кул налепница decal

Чаши drinkware гимнастик налепница - Pitbull љубов - кул налепница decal

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мерки околу 3,5"широк.Совршен за 20oz и 32 оз патување чаши.Умре сече висок квалитет на винил.ОВА НЕ ВКЛУЧУВА ПАТНА КРИГЛА - САМО НАЛЕПНИЦА.Стапчиња за повеќето рамни површини вклучувајќи патување чаши, кафе чаши, чаши итн. ***ОВА НЕ ВКЛУЧУВА ПАТНА КРИГЛА - САМО НАЛЕПНИЦА****.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво-Слободен Честитки Пламен Колеџ Кошарка Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн�

DEN 303.60

Дрво-Слободен Честитки Ретро Зелени Грутки од Каролин Гевин Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн�

DEN 305.52

Дрво-Слободен Честитки Црна Боксер од страна на Џон В Златна Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн�

DEN 304.56